Квитки на Чемпіонат світу з Мотокросу вже у продажу!

Починаючи з 1 травня вже можна придбати  квитки на спортивні змагання світового рівня, що відбудуться у місті Чернівці 18-19 цього місяця. Про це повідомили в Оргкомітеті Чемпіонату світу з Мотокросу на мотоциклах з коляскою.
Вартість вхідного квитка на один день змагань становить 30 грн., а для дітей до 10 років – вхід безкоштовний!  Квитки  вже можна придбати у ТЦ «Майдан», ТРЦ «Депот», ТЦ «Екватор», касах кінотеатру «3 D» (готель Турист), кінотеатру «Чернівці», кінопалацу ім.  О. Кобилянської.
За словами організаторів Чемпіонату світу з Мотокросу, придбавши квиток його власник матиме можливість стати свідком безкомпромісної боротьби 50 найкращих екіпажів світу, а також побачити iвзяти участь у атракціях та імпрезах, а саме: «Мото-рок» концерті, мото-шоу від «Автоплаза», вечірньому файєр-шоу.
Музичний супровід дійства забезпечуватиме DJ R.Schraiber, а публіку розважатимуть запальні дівчата з Чірлідінгу.
Нагадаємо, що на ІІ етапі Чемпіонату світу з мотокросу на мотоциклах з коляскою братимуть участь 50 екіпажів з 15 країн світу, серед них –  багаторазові Чемпіони Світу та Європи,  гонщики, чиї імена занесені до Книги рекордів Гіннеса. 


Додаткова інформація на офіційному сайті змагань: www.moto.cv.ua,
та за телефоном: 0663684345 – прес-офіцер Георгій БОДНАРАШ
  Прес-офіс Чемпіонату світу з Мотокросу в Чернівцях

0 коментарів

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте