Найкращій трасі - найстабільніша дисципліна автоспорту!

Вже цими вихідними на всіх тих, хто любить швидкість, безкомпромісність і непоступливу боротьбу за перемогу, очікує чергове захопливе видовище на кращій в Україні трасі для проведення змагань з авто і мотокросу. Міжнародний спортивний центр «Суперкрос» (вул. Руська, 226-в) запрошує чернівчан та гостей міста відвідати ІІ етап Чемпіонату України з автокросу і Суперкубок 1600 з автокросу на легкових та спеціальних кросових автомобілях «багі» на Кубок міста Чернівців. Організаторами змагань виступають Асоціація «Техноспорт» та Буковинська партнерська агенція.

Чернівецька траса з року в рік приймає змагання автокросменів і тому цей вид спорту, втім, як і мотокрос, вже давно зайняв своє місце в серцях не тільки буковинських глядачів, а й уболівальників з різних куточків України.

У змаганнях прийматимуть участь кращі гонщики України, в тому числі близько 15-ти спортсменів Буковини, які традиційно розраховують на призові місця. Саме в Чернівцях буковинці виступають найбільш вдало, оскільки завжди очікують на підтримку численних вболівальників та отримують її.

Змагання проходитимуть в класах легкових автомобілів — Дивізіон 1 та СКА «багі» — Дивізіон 3, а також на «міні-багі» серед юнаків віком від 5 до 10 років та від 10 до 16 років. Таким чином, глядачі отримають можливість спостерігати не тільки за змаганнями дорослих спортсменів, а й наймолодших гонщиків, що завжди привертає увагу всіх шанувальників технічних видів спорту.

Автокрос був і залишається дуже популярною спортивно-технічною дисципліною ще з часів Радянського Союзу. Від 1983 року й по нинішній день кожного року проходить багатоетапний Чемпіонат України в різних класах автомобілів. Такою стабільністю не може похвалитися жоден вид автоспорту в Україні, та й багато європейських країн не мають таких досягнень.

За майже 30 років розвитку автокросу на території України було створено багато нових трас, що обладнані за світовими стандартами, а серед них особливою привабливістю відрізняється траса Міжнародного спортивного центру «Суперкрос», що в Чернівцях.  

Зауважимо, що початок змагань у суботу — о 12-30 (від тренувальних заїздів до кваліфікаційних), а урочисте відкриття відбудеться 0 10-00 в неділю. Тож ми запрошуємо всіх небайдужих до цікавих та інтригуючих перегонів підтримати своїх улюбленців і цього разу та завітати 15-16 червня на трасу «Суперкрос», адже на Буковині гостюватиме вся еліта вітчизняного автокросу!

Для додаткової інформації.

Прес-офіс змагань:

Альберт Комарі, 0508164054

motocv2013@gmail.com
  

www.moto.cv.ua
 

0 коментарів

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте